| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do sprzętu elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Napięcie znamionowe | 300/300 V, 300/500 V, 300/300 V, 300/500 V |
| Aplikacja | podziemny |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Pod ziemią, do stałego układania, oświetlenia, sprzętu elektrycznego |
| Typ przewodnika | Solidny, solidny |
| Typ | Bezludny |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Podziemie, Podziemie, Budynki mieszkalne Panele sterowania Urządzenia |
| Typ przewodnika | Utknąłem, utknąłem |
| Typ | Izolowane, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RV, RVS, RVB, RVV, RVP, RVVP |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Pod ziemią, w przypadku wewnętrznego okablowania urządzeń, należy je zamocować |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Typ | Bezludny |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Przemysłowe, jako kable łączące w gospodarstwach domowych, urządzeniach biurowych |
| Kurtka | PCV |
| Typ | Niskie napięcie |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Napowietrzne, Kabel przyłączeniowy lub przewód o napięciu znamionowym 450/750V |
| Typ przewodnika | Miedź |
| Typ | Izolowane, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Napowietrzne, Kabel przyłączeniowy lub przewód o napięciu znamionowym 450/750V |
| Typ przewodnika | Miedź |
| Typ | Izolowane, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |