| Izolacja | Izolacja FEP |
|---|---|
| Konduktor | Wyroby miedziane |
| obudowa | TPE |
| Zalety | Elastyczny |
| Napęd nominalny | AC380V lub niższy |
| Kluczowe słowa | Drut Tefzela |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -65~+150℃ |
| Konduktor | Drut miedziany cynowany |
| Kolor | 10 podstawowych kolorów |
| Kluczowe słowa | Drut Tefzela |
|---|---|
| Cechy | Odporność na ciepło |
| Temperatura pracy | -65~+150℃ |
| Konduktor | Ocynkowany |
| Kolor | 10 podstawowych kolorów |
| Kluczowe słowa | Drut Tefzela |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -65~+150℃ |
| Konduktor | Ocynkowany |
| Kolor | 10 kolorów |
| Materiał przewodnika | Miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -60~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -60~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -60~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Średnica | 20 śr |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |