| Bezludny | Izolacja ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65~150℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | Biały, żółty, czerwony, szary, fioletowy, przezroczysty, zielony, brązowy, niebieski, czarny |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń |
| Izolacja | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65℃ do +200℃ |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Kolor | Przezroczysty kolor lub jako wymagania |
| Przekrój drutu | 12 14 16 18 Wskaźnik |
| Aplikacja | Wewnętrzne okablowanie |
|---|---|
| Materiały izolacyjne | Izolacja ETFE |
| Temperatura robocza | -65~+150℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Materiały przewodzące | cynowana miedź |
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 150 ℃ |
| Cechy | Wytrzymałość cieplna |
| Kolor | Biały, żółty, czerwony, szary, fioletowy, zielony, niebieski, czarny |
| Numer rdzenia | 1 rdzeń, 2 rdzeń, 3 rdzeń, 4 rdzeń, 5 rdzeń... |
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 150 ℃ |
| Cechy | Wytrzymałość cieplna |
| Kolor | Biały, żółty, czerwony, szary, fioletowy, zielony, niebieski, czarny |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń |
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ~ 150 ℃ |
| Cechy | Odporność na ciepło, odporność na olej, płomień i promieniowanie |
| Kolor | Szary, biały, żółty, czerwony, fioletowy, zielony, niebieski, czarny |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Aplikacja | Dla urządzeń |
|---|---|
| Materiały izolacyjne | ((FEP)Fluorowany etylen-propylen |
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | -65 do +200 stopni |
| Zalety | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | Dwukolorowy lub jednokolorowy |
| Ocena temperatury | 200 stopni |
|---|---|
| Darmowa próbka | 1 ~ 5 metrów |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Grubość izolacji | 0,15 ~ 0,5 mm |
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
|---|---|
| Dostosowany drut | Arkusz danych technicznych lub próbka |
| Zalety | odporność na wysokie i niskie temperatury |
| Ocena temperatury | 200 stopni |
| Długość opakowania | 100m/roll lub 305m/roll |
| Grubość izolacji | 0,15 ~ 0,5 mm |
|---|---|
| Typ przewodnika | na mieliźnie |
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Kolor | Jeden kolor lub dwa kolory |
| Długość opakowania | 100m/roll lub 305m/roll |