| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 22 Awg |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź cynowana, miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź cynowana, miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub mniej |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź cynowana, miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub mniej |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600 lub niższy |
| Aplikacja | ogrzewanie, do sprzętu i urządzeń elektronicznych, wewnętrzne okablowanie przyrządów |
| Bezludny | FEP high temperature |
|---|---|
| Odporny na niskie temperatury | -65℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | 9 podstawowych kolorów (konfigurowalny) |
| Usługa | Akceptuj OEM ODM |
| Bezludny | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 200 ℃ |
| Charakterystyka | Odporność na niską i wysoką temperaturę |
| Przekrój drutu | 22AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Cynowany drut miedziany |
| Materiały izolacyjne | Izolowane FEP |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | 200 stopni |
| Charakterystyka | Odporny na starzenie |
| Przekrój drutu | 18AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Posrebrzany drut miedziany |
| Izolacja | Izolowany ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 150 ℃ |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| kolor | Żółty, czerwony, fioletowy, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, |
| Usługa | Akceptuj OEM ODM |
| Bezludny | Izolacja ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 150 ℃ |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| kolor | Żółty, czerwony, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, czarny, fio |
| Usługa | OEM/ODM |