| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub mniej |
| Zakres temperatur | -65~+200°C |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 300 V AC |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Rdzeń liczbowy | Pojedynczy rdzeń lub wiele rdzeni |
| Izolacja | Pokryty high temperatureem FEP |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | +200℃ |
| Cechy | +200 ℃ Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | 11 kolorów |
| Usługa | Dostosowana usługa |
| Bezludny | Izolacja high temperatureowa FEP |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | +200℃ |
| Charakterystyka | Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | Czerwony, żółty, niebieski, biały, czarny, żółty zielony, brązowy itp. |
| Usługa | Dostosowana usługa |
| Izolacja | Wytłaczana izolacja Fep |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | +200℃ |
| Charakterystyka | Elastyczny, odporny na zużycie |
| Przekrój drutu | 16AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Cynowany drut miedziany |
| Materiały izolacyjne | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 200 ℃ |
| Charakterystyka | Odporne na wysoką temperaturę |
| Przekrój drutu | 26AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Cynowany drut miedziany |
| Izolacja | Pokryty high temperatureem |
|---|---|
| Konduktor | Drut miedziany niklowany |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Napięcie znamionowe | 250V lub 600V |
| zastawianie | Cynowany drut miedziany |