| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600 lub niższy |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź posrebrzana, miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Materiał przewodnika | Miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Temperatura pracy | -65℃~+250℃ |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Temperatura pracy | -65℃~+250℃ |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Temperatura pracy | -65℃~+250℃ |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Temperatura pracy | -65℃~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Posrebrzana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja PFA |
| Napięcie znamionowe | AC 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 24AWG |