| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany ocynowany, drut miedziany posrebrzany |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Typ przewodnika | Osierocony lub stały |
| Rdzeń liczbowy | Pojedynczy rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni |
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C |
| Materiał przewodnika | Cynowane lub posrebrzane |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 32awg ~1/0awg |
| Izolacja | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 200 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę 200 stopni |
| kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, |
| Usługa | Akceptuj OEM ODM |
| Pokryta izolacją | FEP ETFE powlekany ekstrudowanym high temperatureem |
|---|---|
| Temperatura pracy | 150,200, 250C |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Konduktor | Srebrny drut |
| Przekrój drutu | 20 Gauge itp. |
| Izolacja | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ~ + 200 stopni |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | 11 kolorów |
| Przekrój drutu | 10 AWG |
| Izolacja | Izolacja FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 do +200℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | 10 kolorów |
| Miernik drutu | 24 mm itp. |
| Materiały izolacyjne | Drut izolowany FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 do +200 stopni |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | 9 kolorów lub podwójny kolor |
| Miernik drutu | 18 AWG |
| Materiały izolacyjne | Pokryty high temperatureem |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | 250 ℃ |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| Konduktor | Posrebrzane |
| Przekrój drutu | 30 awg, osierocone |
| Pokryta izolacją | Pokryty high temperatureem |
|---|---|
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | 9 kolorów |
| Przekrój drutu | 14 Miernik |