| Materiał przewodnika | Miedź cynowana, miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Aplikacja | Do urządzeń i urządzeń elektronicznych, do samolotów, statków i innych urządzeń |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Aplikacja | Do urządzeń i urządzeń elektronicznych, do samolotów, statków i innych urządzeń |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Aplikacja | Do urządzeń i urządzeń elektronicznych, do samolotów, statków i innych urządzeń |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany ocynowany, drut miedziany posrebrzany |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Typ przewodnika | Osierocony lub stały |
| Rdzeń liczbowy | Pojedynczy rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni |
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C |
| Materiał przewodnika | aluminium pokryte miedzią |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Aplikacja | ogrzewanie, Oprzyrządowanie służy do połączeń sterujących sygnałem |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Typ | Bezludny |
| Materiał przewodnika | Cynowane lub posrebrzane |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 32awg ~1/0awg |
| Materiał przewodnika | Pozostałe artykuły z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Aplikacja | Do urządzeń i urządzeń elektronicznych |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Typ | Bezludny |
| Izolacja | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ 200 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę 200 stopni |
| kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, |
| Usługa | Akceptuj OEM ODM |