| Bezludny | ETFE, FEP, PFA Izolacja PTFE |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | 150 ℃, 200 ℃, 250 ℃ |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Konduktor | Posrebrzany drut miedziany |
| Przekrój drutu | Miernik 20, linka |
| Izolacja | ETFE FEP PFA Izolacja PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | 200, 250C |
| Cechy | Odporność na wysokie temperatury |
| Konduktor | miedź cynowana, posrebrzana, miedź niklowana |
| Miernik drutu | 18 20 22 24 26 AWG |
| Izolacja | owinięty PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | 200, 250C |
| Cechy | Odporność na ogień w wysokich temperaturach |
| Konduktor | cynowana miedź, posrebrzana, niklowana miedź |
| Przekrój drutu | 14AWG |
| Izolacja | Izolacja ETFE, FEP, PTFE, PFA |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | 150,200, 250C |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Konduktor | Srebrny drut |
| Przekrój drutu | 18 AWG itp. |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+200°C, -65°C~+250°C |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, czarny... |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni... |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+200°C |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, żółty, czerwony, czarny |
| Numer rdzenia | 1 RDZEŃ |
| Izolacja | Izolacja ETFE, FEP, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | Max. Maks. 250℃ 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Konduktor | Cynowane lub powlekane srebrem |
| Przekrój drutu | 32awg~10awg |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |