| Izolacja | Izolacja high temperatureowa |
|---|---|
| Konduktor | Drut miedziany goły lub ocynowany |
| Cechy | Odporność na wysokie napięcie |
| Napięcie znamionowe | Chwilowe wysokie napięcie 3500V |
| Temperatura pracy | -60℃ do +250℃ |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | Drut miedziany pokryty high temperatureem |
| Dyrygent | Drut miedziany posrebrzany |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60~+250℃ |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | high temperature |
| Dyrygent | goła lub posrebrzana miedź |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60 ~ + 250 stopni |
| Bezludny | Izolacja FEP, ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~ +250°C |
| Cechy | odporność na wysokie i niskie temperatury |
| Dostępny kolor | Biały, czarny, czerwony, żółty, fioletowy, brązowy, zielony, szary, niebieski |
| Numer rdzenia | 1 rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni... |
| Izolacja | Izolowany PTFE PFA |
|---|---|
| Temperatura pracy | 125, 150, 200, 250C |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Konduktor | cynowana miedź, posrebrzana, niklowana miedź |
| Przekrój drutu | 32 gauge do 10 gauge |
| Aplikacja | Do termistorów PTC, maszyn elektrycznych |
|---|---|
| Materiały przewodzące | Posrebrzana lub goła miedź |
| Izolacja | Owinięte folią PTFE |
| Cechy | Wytrzymałość cieplna |
| Temperatura pracy | -60 ~ +250℃ |
| Bezludny | FEP, PFA, ETFE, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃~+250 ℃, -65°C ~+200°C |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Dostępny kolor | Biały, żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, czerwony, czarny... |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ 250 ℃ |
| Cechy | Wysoka temperatura |
| kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, |
| Usługa | Akceptuj OEM ODM |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | 150,200,250 stopni |
| Cechy | Odporność na ogrzewanie |
| kolor | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Przekrój drutu | Dwurdzeniowy, 32AWG ~ 1 / 0AWG |
| Izolacja | Ptfe Fep Pfa z izolacją high temperatureową |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 150 ℃ |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Konduktor | Cynowany drut miedziany |
| Przekrój drutu | Wskaźnik 32awg do 10awg |