| Podanie | Do oświetlenia zewnętrznego, maszyn elektrycznych |
|---|---|
| Materiał przewodnika | Srebro Miedź |
| Izolacja | Izolacja high temperatureowa PTFE |
| Korzyść | Odporność na ogrzewanie |
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Podanie | Do kabli samochodowych, oświetlenia zewnętrznego, maszyn elektrycznych |
|---|---|
| Materiały przewodzące | Miedź srebrzona lub niklowana |
| Bezludny | Izolacja PTFE |
| Korzyść | Odporność na wysoką temperaturę, odporność na zimno |
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Numer podstawowy | 1 rdzenie, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni .. |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | Pokryty PTFE |
| Dyrygent | Posrebrzana miedź |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Cechy | Wytrzymałość cieplna |
| Dostępny kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, przezroczysty, szary, niebieski, biały, czarny |
| Usługa | Zaakceptuj OEM ODM |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 300 V AC |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Rdzeń liczbowy | Pojedynczy rdzeń lub wiele rdzeni |
| Materiały izolacyjne | FEP, izolacja PFA PTFE |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | 200 ℃ lub 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Konduktor | Posrebrzany drut miedziany |
| Przekrój drutu | 32AWG ~ 1 / 0AWG, linka lub stała. |
| Bezludny | ETFE, FEP, PFA Izolacja PTFE |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | 150 ℃, 200 ℃, 250 ℃ |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Konduktor | Posrebrzany drut miedziany |
| Przekrój drutu | Miernik 20, linka |
| Izolacja | ETFE FEP PFA Izolacja PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | 200, 250C |
| Cechy | Odporność na wysokie temperatury |
| Konduktor | miedź cynowana, posrebrzana, miedź niklowana |
| Miernik drutu | 18 20 22 24 26 AWG |
| Izolacja | owinięty PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | 200, 250C |
| Cechy | Odporność na ogień w wysokich temperaturach |
| Konduktor | cynowana miedź, posrebrzana, niklowana miedź |
| Przekrój drutu | 14AWG |