| Aplikacja | Do instrumentu elektronicznego |
|---|---|
| Izolacja | Izolacja z taśmy PTFE |
| dyrygent | Posrebrzany drut miedziany |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Max. Maks. temperature temperatura | -60~+250 stopni |
| Aplikacja | Do instrumentów elektronicznych |
|---|---|
| Izolacja | Pokryte PTFE |
| dyrygent | Pokryty srebrem |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Max. Maks. temperature temperatura | -60~+250 stopni |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Dyrygent | Miedź posrebrzana, linka |
| Izolacja | Izolowane opakowanie PTFE |
| Cechy | 250 ℃ odporność na wysoką temperaturę |
| Napięcie znamionowe | -60 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | Pokryte high temperatureem PTFE |
| Dyrygent | Drut miedziany posrebrzany |
| Cechy | Odporność na ogrzewanie w wysokiej temperaturze |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60~+250℃ |
| Podanie | Do termistorów PTC, komponentów elektrycznych |
|---|---|
| Materiały przewodzące | Srebro, nikiel, miedź lub miedź |
| Izolacja | Izolacja PTFE |
| Cechy | wytrzymałość cieplna |
| Temperatura pracy | -60 ~ + 250 stopni |
| Bezludny | Izolacja FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C, -60℃~250℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, biały, czarny |
| Usługa | Zaakceptuj OEM ODM |
| Izolacja | PFA PTFE FEP ETFE |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Konduktor | posrebrzane |
| Przekrój drutu | 32awg do 10awg |
| Izolacja | Izolacja high temperatureowa PTFE |
|---|---|
| Konduktor | Goły drut miedziany |
| Cechy | wytrzymałość cieplna |
| Napięcie znamionowe | AC250V lub poniżej |
| Temperatura pracy | -60℃ ~ +180℃ |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65~+250℃, -65~+200°C |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Dostępny kolor | Biały, żółty, fioletowy, zielony, czarny, szary, niebieski, czerwony |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65~+250 stopni, -65 ~+200 stopni |
| Cechy | Odporność na ogrzewanie |
| Dostępny kolor | Biały, żółty, fioletowy, zielony, czarny, szary, niebieski, czerwony |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |