| Materiał przewodnika | Srebrna powłoka |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja PTFE |
| Napięcie znamionowe | 220V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 0,5MM2 |
| Materiał przewodnika | Naga miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja PTFE |
| Napięcie znamionowe | AC 220V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 24AWG |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | Izolacja PTFE |
| Dyrygent | Posrebrzane |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60~+250℃ |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | high temperature izolowany PTFE |
| Dyrygent | Posrebrzany drut miedziany |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60 ~ + 250 stopni |
| Podanie | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| Izolacja | Izolacja PFA PTFE ETFE FEP |
| Dyrygent | goła miedziana linka, posrebrzana miedź |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Max. Maks. Temperature Temperatura | -60 ~ + 250 stopni |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ~+200°C, -65 ~+250°C |
| Cechy | Odporny na ciepło, odporny na korozję |
| Dostępny kolor | Żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, czerwony, czarny... |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Bezludny | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+250°C |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, żółty, czerwony, czarny |
| Numer rdzenia | 1 rdzeń, 2 rdzeń, 3 rdzeń, 4 rdzeń |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C, -65 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, czerwony, czarny... |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni... |
| Izolacja | Izolacja PTFE, |
|---|---|
| Temperatura pracy | 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Konduktor | posrebrzane |
| Przekrój drutu | 32awg~10awg |
| Aplikacja | Do urządzeń elektrycznych |
|---|---|
| Izolacja | Taśma PTFE |
| dyrygent | Drut miedziany posrebrzany |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Max. Maks. temperature temperatura | -60~+250℃ |