| Izolacja | Izolacja high temperatureowa PTFE |
|---|---|
| Konduktor | Drut miedziany goły lub ocynowany |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| Napięcie znamionowe | AC 130V |
| Temperatura pracy | -60℃ ~ +250℃ |
| Aplikacja | Do urządzeń elektrycznych |
|---|---|
| Dyrygent | Posrebrzany drut miedziany |
| Izolacja | owinięty PTFE |
| Cechy | Dobra odporność na temperaturę |
| Napięcie znamionowe | -60 ~ + 250 stopni |
| Aplikacja | Do instrumentów elektrycznych |
|---|---|
| Przewód drutowy | Posrebrzany drut miedziany |
| Izolacja | Izolacja PTFE |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Napięcie znamionowe | -60 ~ + 250 stopni |
| Materiał przewodnika | SPC |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | AC 220V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 28 AWG |
| Izolacja | Izolacja PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę 250 stopni |
| Kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, brązowy, przezroczysty, szary, niebieski, pomarańczowy, biały, |
| Usługa | Zaakceptuj OEM ODM |
| Podanie | Do oświetlenia zewnętrznego, termistory PTC |
|---|---|
| Materiały przewodzące | Posrebrzana miedź |
| Bezludny | Owijanie taśmy PTFE |
| Cechy | 250 ℃ odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Podanie | Do sprzętu olejowego, maszyn elektrycznych |
|---|---|
| Materiały przewodzące | Miedź posrebrzana lub goła miedź |
| Bezludny | owinięty PTFE |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Podanie | Sprzęt elektroniczny i urządzenia elektryczne, wewnętrzne połączenie okablowania przyrządu |
|---|---|
| Materiały przewodzące | Nieosłonięta miedź |
| Izolacja | Owijanie taśmą PTFE |
| Cechy | wytrzymałość cieplna |
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ + 200 ℃ |
| Aplikacja | Do urządzeń elektronicznych |
|---|---|
| Izolacja | Naklejone i spiekane PTFE |
| dyrygent | Spleciony drut miedziany posrebrzany |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -60~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 6 wskaźnika, 8 miernika, 10 miernika, 12 miernika |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |