| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 12 śr |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany cyndy |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 22 śr |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany cyndy |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Temperatura pracy | -65 ℃ do +200 ℃ |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany cyndy |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 24AWG |
| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja tefzelowa |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -65 ~ 150 ℃ |
| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał przewodnika | Cynowany |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja Tefzel ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do sprzętu elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do urządzenia elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do sprzętu elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |