| Grubość izolacji | 0,15 ~ 0,5 mm |
|---|---|
| Nazwa produktu | Drut izolowany FEP |
| Typ przewodnika | na mieliźnie |
| Zalety | odporność na wysokie i niskie temperatury |
| Usługa | Akceptuję OEM i ODM |
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Długość opakowania | 100m/roll lub 305m/roll |
| Ocena palności | trudnopalny |
| Dostosowany drut | Arkusz danych technicznych lub próbka |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
|---|---|
| Ocena palności | trudnopalny |
| Materiał przewodnika | Włókna miedziane lub srebrnikowane |
| Dostosowany drut | Arkusz danych technicznych lub próbka |
| Ocena temperatury | 200 stopni |
| Dostosowany drut | Arkusz danych technicznych lub próbka |
|---|---|
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Usługa | Akceptuję OEM i ODM |
| Materiał przewodnika | Włókna miedziane lub srebrnikowane |
| Poziom napięcia | AC 600 V lub mniej |
| Darmowa próbka | 1 ~ 5 metrów |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Materiał przewodnika | Włókna miedziane lub srebrnikowane |
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Długość opakowania | 100m/roll lub 305m/roll |
| Zalety | odporność na wysokie i niskie temperatury |
|---|---|
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Materiał przewodnika | Włókna miedziane lub srebrnikowane |
| Nazwa produktu | Drut izolowany FEP |
| Typ przewodnika | na mieliźnie |
| Kluczowe słowa | Drut Tefzel Drut ETFE |
|---|---|
| Cechy | Promieniowanie UV |
| Temperatura pracy | -65 do +150 stopni |
| Konduktor | Drut miedziany cynowany |
| Kolor | różne kolory |
| Kluczowe słowa | Włókno elektryczne izolowane ETFE |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -65 do +150℃ |
| Konduktor | Drut miedziany cynowany |
| Kolor | różne kolory |
| Kluczowe słowa | Drut izolacyjny ETFE |
|---|---|
| Cechy | Doskonałe właściwości elektryczne |
| Temperatura pracy | -65 do +150℃ |
| Konduktor | Ocynkowany |
| Kolor | 9 kolorów |
| Kluczowe słowa | Drut izolacyjny Tefzel |
|---|---|
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -65 ~ +150c |
| Konduktor | Ocynkowany |
| Kolor | 9 kolorów |