| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Przekrój | 0,05-3 mm2 |
| Materiał przewodnika | Gołwa miedź lub srebrna miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Temperatura pracy | -60℃~+200℃ |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | AC600V lub poniżej |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Temperatura pracy | -60℃~+200℃ |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Temperatura pracy | -60℃~+200℃ |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Temperatura pracy | -60℃~+200℃ |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Temperatura pracy | -60℃~+200℃ |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Materiał przewodnika | Miedziany lub srebrny drut miedziany |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Napięcie znamionowe | AC220V lub poniżej |
| Wskaźnik drutu | 0,013 ~ 5 milimetrów kwadratowych |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Temperatura pracy | -60℃~+250℃ |
| Napięcie znamionowe | AC 220V lub niższy |
| Materiał przewodnika | Srebrna miedź, nagą miedź |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | AC600V lub poniżej |
| Typ przewodu | Zatrzaskany, stały |
| Materiał przewodnika | Srebrny drut miedziany lub gołowy drut miedziany |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Przekrój | 0,05-3 mm2 |