| Bezludny | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+250°C |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, żółty, czerwony, czarny |
| Numer rdzenia | 1 rdzeń, 2 rdzeń, 3 rdzeń, 4 rdzeń |
| Izolacja | Izolacja high temperatureowa |
|---|---|
| Konduktor | Drut miedziany goły lub ocynowany |
| Cechy | wytrzymałość cieplna |
| Napięcie znamionowe | AC 130 V lub mniej |
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ + 250 stopni |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+200°C |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, żółty, czerwony, czarny |
| Numer rdzenia | 1 RDZEŃ |
| Materiał przewodnika | aluminium pokryte miedzią |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Aplikacja | ogrzewanie, Oprzyrządowanie służy do połączeń sterujących sygnałem |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Typ | Bezludny |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PCV |
| Aplikacja | Przemysłowe, jako kable łączące w gospodarstwach domowych, urządzeniach biurowych |
| Kurtka | PCV |
| Typ | Niskie napięcie |
| Izolacja | Wytłaczana izolacja Fep |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | +200℃ |
| Charakterystyka | Elastyczny, odporny na zużycie |
| Przekrój drutu | 16AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Cynowany drut miedziany |
| Bezludny | high temperatureowa ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65℃ ~+150/200℃ |
| podanie | AGD, Sprzęt elektroniczny, Czujniki temperatury |
| Dostępne kolory | 9 kolorów |
| Konduktor | Cynowana Miedź Skręcona |
| Izolacja | Izolacja FEP |
|---|---|
| Konduktor | Wyroby miedziane |
| obudowa | TPE |
| Zalety | Elastyczny |
| Napęd nominalny | AC380V lub niższy |
| Bezludny | ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ~ +150/200℃ |
| podanie | AGD, Sprzęt elektroniczny, Czujniki temperatury |
| Dostępne kolory | Biały, zielony, fioletowy, szary, niebieski, czarny, fioletowy, żółty... |
| Materiały przewodzące | Cynowana miedź skręcana |
| Materiały izolacyjne | Izolowane FEP |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | 200 stopni |
| Charakterystyka | Odporny na starzenie |
| Przekrój drutu | 18AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Posrebrzany drut miedziany |