| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ~ 150 ℃ |
| Cechy | Odporność na ciepło, odporność na olej, płomień i promieniowanie |
| Kolor | Szary, biały, żółty, czerwony, fioletowy, zielony, niebieski, czarny |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65~150℃ |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| kolor | Żółty, czerwony, fioletowy, zielony, brązowy, niebieski, biały, czarny |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C, -65 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na ogrzewanie |
| Dostępny kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, czarny... |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie... |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+200°C |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| Dostępny kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, czarny |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Bezludny | Izolacja high temperatureowa ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 150 ℃ lub 200 ℃ |
| Podanie | AGD, Sprzęt elektroniczny |
| Zabarwienie | Dostępne 9 kolorów |
| Konduktor | Cynowana powlekana miedź skrętna |
| Izolacja | FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 stopni ~ +200 stopni |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Przekrój drutu | 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24AWG |
| Konduktor | Miedź posrebrzana lub ocynowana |
| Izolacja | Izolacja FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65~+250 stopni, -65 ~+200 stopni |
| Cechy | Odporny na ogrzewanie |
| Dostępny kolor | Biały, czarny, żółty, fioletowy, brązowy, zielony, szary, niebieski, czerwony |
| Numer rdzenia | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Materiał przewodnika | Srebrna miedź, nagą miedź |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | AC600V lub poniżej |
| Typ przewodu | Zatrzaskany, stały |
| Pokryta izolacją | Pokryty high temperatureem |
|---|---|
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ 250 ℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | 9 kolorów |
| Przekrój drutu | 14 Miernik |
| Aplikacja | Do urządzeń elektronicznych |
|---|---|
| Izolacja | Naklejone i spiekane PTFE |
| dyrygent | Spleciony drut miedziany posrebrzany |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Temperatura pracy | -60~+250℃ |