| Materiał przewodnika | Cynowane lub posrebrzane |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 32awg ~1/0awg |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Typ przewodnika | Osierocony lub stały |
| Rdzeń liczbowy | Pojedynczy rdzeń lub wiele rdzeni |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Numer podstawowy | Pojedynczy rdzeń lub wiele rdzeni |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Numer podstawowy | Jednordzeniowy lub wielordzeniowy |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany cyndy |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 24AWG |
| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 22 Awg |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 12 śr |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Numer podstawowy | 1 rdzenie, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni .. |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany cyndy |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 22 śr |