| Dostosowany drut | Arkusz danych technicznych lub próbka |
|---|---|
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Usługa | Akceptuję OEM i ODM |
| Materiał przewodnika | Włókna miedziane lub srebrnikowane |
| Poziom napięcia | AC 600 V lub mniej |
| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 12 śr |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 22 Awg |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -60~+250℃ |
| Grubość izolacji | 0,15 ~ 0,5 mm |
|---|---|
| Typ przewodnika | na mieliźnie |
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Kolor | Jeden kolor lub dwa kolory |
| Długość opakowania | 100m/roll lub 305m/roll |