| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Temperatura pracy | -65°C ~ +200°C |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Izolowany materiał | Wysoka temperatura FEP |
|---|---|
| Zakres temperatury | -65 ~ 200 ℃ |
| Materiał przewodnika | Srebrna lub ocynowana miedź |
| Miernik | 10AWG ~ 32AWG |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 24 AWG |
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Izolacja | Wytłaczana izolacja Fep |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | +200℃ |
| Charakterystyka | Elastyczny, odporny na zużycie |
| Przekrój drutu | 16AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Cynowany drut miedziany |
| Materiał przewodnika | Tin Plaked |
|---|---|
| Średnica | 12 śr |
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Aplikacja | Do urządzeń i urządzeń elektronicznych, do samolotów, statków i innych urządzeń |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź cynowana, miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub mniej |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Temperatura pracy | -65℃~+250℃ |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |
| Materiał przewodnika | Miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | AC600V i poniżej |
| Temperatura pracy | -65℃~+250℃ |
| Typ przewodu | Linkowe, stałe lub linkowe |