| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja tefzelowa |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -65 ~ 150 ℃ |
| Materiał przewodnika | Cynowany |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja Tefzel ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do sprzętu elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do urządzenia elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Materiał przewodnika | Cynowana miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Izolacja ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Aplikacja | Do sprzętu elektrycznego, do sprzętu elektrycznego |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |