| Materiał przewodnika | Srebrna miedź, nagą miedź |
|---|---|
| Średnica | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | AC600V lub poniżej |
| Typ przewodu | Zatrzaskany, stały |
| Materiał przewodnika | Miedź, srebrna miedź lub gołe miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE, FEP, PFA |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Numer podstawowy | Pojedynczy rdzeń lub wiele rdzeni |
| Temperatura pracy | -60℃~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Miedź |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PTFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V lub mniej |
| Temperatura pracy | -60℃~+200℃ |
| Typ przewodu | Osierocony lub stały |
| Podanie | Do oświetlenia zewnętrznego, termistorów PTC, komponentów elektrycznych... |
|---|---|
| Konduktor | Miedź posrebrzana |
| Izolacja | PTFE |
| Korzyść | Odporność na ciepło, odporność na zimno |
| Temperatura pracy | -60 ℃ ~ + 250 ℃ |
| Bezludny | FEP, ETFE, PFA lub PTFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65°C ~+200°C, -65°C~+250°C |
| Cechy | Odporne na ciepło |
| Dostępny kolor | Czerwony, żółty, fioletowy, zielony, szary, niebieski, biały, czarny... |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń, 2 rdzenie, 3 rdzenie, 4 rdzenie, 5 rdzeni... |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65~150℃ |
| Cechy | Odporne na wysoką temperaturę |
| kolor | Żółty, czerwony, fioletowy, zielony, brązowy, niebieski, biały, czarny |
| Numer rdzenia | Pojedynczy rdzeń |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź, miedź cynowana lub miedź posrebrzana |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | FEP |
| Napięcie znamionowe | AC 600 V lub niższe |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Numer podstawowy | Pojedynczy rdzeń lub wiele rdzeni |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |
| Materiał przewodnika | Miedź srebrna, miedź posrebrzana lub miedź cynowana |
|---|---|
| Średnica | 26 AWG |
| Materiał izolacyjny | ETFE |
| Napięcie znamionowe | 600 V |
| Typ przewodnika | Osierocone, osierocone lub solidne |