| Izolacja | Izolacja FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 200 ℃ |
| Cechy | Odporny na wysokie temperatury |
| Spleciony | Drut cynowo-miedziany |
| Przekrój drutu | 24 awg, osierocone lub stałe. |
| Izolacja | Pokryty high temperatureem FEP |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Temperatura | +200℃ |
| Cechy | +200 ℃ Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | 11 kolorów |
| Usługa | Dostosowana usługa |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -60~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Zakres temperatur | -60~+250℃ |
| Materiał przewodnika | Drut miedziany cyndy |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Powłoka FEP |
| Napięcie znamionowe | AC600V |
| Typ przewodnika | Na mieliźnie |
| Temperatura pracy | -65 ℃ do +200 ℃ |
| Materiał przewodnika | Pokryty srebrem |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | PFA |
| Napięcie znamionowe | 600V |
| Typ przewodu | Na mieliźnie |
| Wskaźnik drutu | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Aplikacja | Dla urządzeń |
|---|---|
| Materiały izolacyjne | ((FEP)Fluorowany etylen-propylen |
| Max. Maks. working temperature temperatura pracy | -65 do +200 stopni |
| Zalety | Odporność na wysoką temperaturę |
| Kolor | Dwukolorowy lub jednokolorowy |
| Bezludny | FEP high temperature |
|---|---|
| Odporny na niskie temperatury | -65℃ |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| kolor | 9 podstawowych kolorów (konfigurowalny) |
| Usługa | Akceptuj OEM ODM |
| Bezludny | Izolowane FEP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -65 ℃ ~ + 200 ℃ |
| Charakterystyka | Odporność na niską i wysoką temperaturę |
| Przekrój drutu | 22AWG itp. |
| Materiał przewodnika | Cynowany drut miedziany |
| Dostosowany drut | Arkusz danych technicznych lub próbka |
|---|---|
| Miernik drutu | 32g ~ 8g |
| Usługa | Akceptuję OEM i ODM |
| Materiał przewodnika | Włókna miedziane lub srebrnikowane |
| Poziom napięcia | AC 600 V lub mniej |